Ostatnie dni zgłoszeń do “25 under 25”. Nieprzeciętni, młodzi ludzie poszukiwani


2023-01-11
Już tylko do 15 stycznia można aplikować do piątej edycji “25 under 25”, czyli konkursu skierowanego do młodych przedsiębiorców, twórców nowych technologii, naukowców, aktywistów i działaczy, którzy nie ukończyli 25. roku życia.
Już tylko do 15 stycznia można aplikować do piątej edycji “25 under 25”, czyli konkursu skierowanego do młodych przedsiębiorców, twórców nowych technologii, naukowców, aktywistów i działaczy, którzy nie ukończyli 25. roku życia. Finaliści znajdą się na prestiżowej liście, a laureaci otrzymają wsparcie mentora oraz stypendium w wysokości 10 tysięcy złotych.
„25 under 25” to konkurs dla zdolnych i ambitnych osoby przed 25. rokiem życia, które w przyszłości mają szansę wpłynąć na rozwój polskiej gospodarki i społeczeństwa. Kandydatami mogą być pełnoletnie osoby, urodzone w 1997 roku lub później, które płynnie posługują się językiem polskim i aktywnie działają na co dzień w obszarze jednej z pięciu kategorii konkursowych: Biznes, Nowe Technologie, Nauka, Działalność Społeczna i Zrównoważony Rozwój oraz Pozytywny Wpływ.
Szczegółowe zasady uczestnictwa oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie 25under25.pl. Aplikować można do 15 stycznia 2023 r.
W konkursie wyłonionych zostanie 25 finalistów, w tym 5 laureatów. Pełna lista zostanie opublikowana na łamach magazynu “Forbes”. Dodatkowo każdy z laureatów otrzyma stypendium w wysokości 10 tysięcy złotych. Czeka na nich również roczne wsparcie mentorów, którzy pomogą im budować dalszą ścieżkę kariery.
“25 under 25” jest unikalną inicjatywą w skali globalnej, którą zapoczątkowało warszawskie biuro McKinsey & Company wraz z miesięcznikiem Forbes w 2018 roku. W kapitule konkursu „25 under 25” co roku zasiadają znani i cenieni przedstawiciele świata biznesu, nauki, technologii oraz organizacji pozarządowych, którzy na co dzień sami inspirują innych do działania. W poprzednich edycjach byli to m.in.: Rafał Brzoska z InPost, Katarzyna Marchocka z Geek Girls Carrots, Paweł Borys z Polski Fundusz Rozwoju, Tomasz Czechowicz z MCI Capital oraz Joanna Łojko z Rak’n’roll.

Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Zuzanna Pazura

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl