PIĄTKOWE NOCE Z SILNYMI KOBIETAMI


PIĄTKOWE NOCE Z SILNYMI KOBIETAMI
2023-01-10
Piątkowe styczniowe wieczory i noce w Romance TV zarezerwowane są dla silnych kobiet.

Stacja od godz. 22:00 zaprasza do oglądania lubianych przez widzów seriali takich jak: „Królowe sekretów” (3 odcinki), „Agatha Christie: Kryminalne zagadki” (8 odcinków) oraz filmy obyczajowe z serii „Marie – próba ognia” (5 filmów).  

Styczniowy cykl „Noce z silnymi kobietami” w każdy piątek w Romance TV

W każdy piątkowy wieczór, aż do późnej nocy, widzowie obcować będą z silnymi kobietami. Pierwsza z czterech pasjonujących historii opowie o Christine, tancerce, która w berlińskim Friedrichstadtpalast odkrywa rodzinną tajemnicę. W kolejnych odcinkach, „Królowe sekretów” oraz „Agatha Christie: kryminalne zagadki”, kobiety odznaczające się wyjątkowo silną wolą wyruszą na polowanie na przestępców. Na koniec, w filmie „Marie – próba ognia”, młoda strażaczka zawalczy o lokalną społeczność i sprawiedliwość.

 

„Królowe sekretów, 13 stycznia, godz. 21:55

Detektyw sierżant Mattie Stone, po śmierci matki, została wychowana przez trzy ciotki. Wszystkie są autorkami powieści kryminalnych. Kiedy Mattie zaczyna pracę w wydziale kryminalnym w Wildemarsh, swej rodzinnej miejscowości, dostaje odgórny i absolutny zakaz informowania krewnych o toczących się dochodzeniach. Gdy jednak podczas lokalnego „Festiwalu kryminałów” dochodzi do zabójstwa, Mattie ma nie lada trudności z utrzymaniem swoich ciotek z dala od czynności śledczych...  

 

„Agatha Christie: Kryminalne zagadki” (lata ’70) – 20 stycznia, godz. 21:55

Rok 1972. Komisariat policji w północnofrancuskim Lille. W ramach rządowego eksperymentu Anne Gréco zostaje mianowana pierwszą we Francji komisarz. Gréco postanawia poprowadzić dochodzenie razem z Maxem Berettą, porywczym inspektorem i podrywaczem. Pomaga im wybitnie utalentowana psycholożka, Rose Bellecour, młoda i ambitna kobieta z klasą.

 

„Marie - próba ognia: Po wsze czasy” – 27 stycznia, godz. 21:55

Zbliża się ślub Marie i Stefana. Będzie to iście patchworkowa rodzina, albowiem oboje mają synów: Marie ma Maxa, Stefan - Daniela. W przeddzień uroczystości zaczyna się palić szopa, w której zaplanowano wesele. Max i Daniel są w wielkim niebezpieczeństwie. Ojcu Marie, komendantowi straży pożarnej, Ernstowi Reiterowi udaje się zażegnać kryzys. Tymczasem Ochotnicza Straż Pożarna Wildegg stoi przed wielkim wyzwaniem: drużyna strażaków jest zbyt mała i prawdopodobnie trzeba będzie zamknąć oddział. Uratować może go jedynie pani burmistrz Wildegg - Olivia Höllriegl oraz sama Marie, która... zasila szeregi lokalnych strażaków.

 

Kontakt dla mediów: Aleksandra Karwacka, tel. 669 507 492, e-mail: a.karwacka@agencjafaceit.pl  

Romance TV prezentuje europejskie seriale i filmy fabularne z najwyższej półki oraz filmowe adaptacje bestsellerów Rosamunde Pilcher, Charlotte Link, Ingi Lindström, Barbary Wood, Utty Danelli, Emilie Richards oraz Katie Fforde. Stacja słynie z romantycznych komedii z najlepszymi europejskimi gwiazdami oraz popularnych serii filmowych, jak „Statek Marzeń”, „Rejs ku szczęściu” czy „Hotel Marzeń”. Seriale, które stały się hitami, to m.in. „Górski lekarz”, „Nauczyciel”, „Elisa z Rivombrosy”, „Burza uczuć”, „Danni Lowinski”, „Misja: Życie!”, „Wszystko dla Pań”, „Kochanki” czy obsypana nagrodami australijska produkcja „Tatusiowie na medal”.

Romance TV należy do Romance TV Betriebs GMBH, stanowiącej joint venture Mainstream Media AG z ZDF Enterprise GmbH. Kanał. /dostępny jest w Niemczech, Austrii, w Szwajcarii oraz w Polsce. Za dystrybucję Romance TV w Polsce, od stycznia 2015, na zlecenie Mainstream Networks Holding GmbH & Co. KG, odpowiada Frame by Frame. Romance TV dociera już do ponad 5,5 milionów gospodarstw domowych w Polsce. Kanał dostępny jest m.in. na Platformie Canal+, w Cyfrowym Polsacie, Orange, UPC, Vectrze, Inea, Toya oraz w innych dobrych sieciach kablowych. Można go także oglądać w serwisach PLAY NOW oraz IPLA. Ambasadorem kanału jest Daniel QCZAJ. 

romance-tv.pl

facebook.com/RomanceTVCzasNaUczucia

romance-tv.pl, facebook.com/RomanceTVCzasNaUczucia


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

k.zajkowska@agencjafaceit.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl