Przeglądarka Opera wprowadza Lucid Mode


Przeglądarka Opera wprowadza Lucid Mode
2022-12-14
Opera, firma stojąca za stale ewoluującą przeglądarką internetową o tej samej nazwie, jest przygotowana do pomocy milionom użytkowników w ponownym przeżywaniu niektórych z ich najcenniejszych wspomnień i to wszystko w wysokiej rozdzielczości dzięki nowej funkcjonalności Lucid Mode!
Święta to czas rodzinnych spotkań, nostalgii i wspomnień, często w formie w tym do starych zdjęć i filmów – które niestety zostały uchwycone przy użyciu technologii z przeszłości. Jak pokazują badania, większość użytkowników zniechęca się i przestaje oglądać filmy niskiej jakości już po kilku minutach. Opera – pierwsza przeglądarka, która skutecznie zintegrowała funkcję poprawiania wideo i obrazu – wychodzi naprzeciw oczekiwaniom swoich użytkowników.

— Jesteśmy podekscytowani wprowadzeniem Lucid Mode, funkcji, która zapewni naszym użytkownikom lepsze wrażenia podczas oglądania wideo — mów Joanna Czajka, Product Director w Operze.

Użytkownicy Opery będą mieli dostęp do Lucid Mode od 13 grudnia. W przypadku odtwarzania wideo, na przykład na YouTube, TikToku, Instagramie, Facebooku lub Twitterze, pojawia się charakterystyczny “pływający” przycisk. Po jego włączeniu wideo zyska na ostrości i wyrazistości. Nowa funkcjonalność będzie dostępna dla wszystkich filmów na wyżej wymienionych platformach.

Aktualizacja o Lucid Mode jest pierwszą z wielu planowanych na 2023 rok, Opera pragnie na nowo zdefiniować swoją przeglądarkę. Flagowa desktopowa przeglądarka, będąca jednym z globalnych liderów, otrzymała już liczne aktualizacje i funkcje poprawiające user experience.

Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Parol PR

Wasze komentarze (1):

  • avatar
    ~Tomcio, 2022-12-14 13:14:30

    świetnie opera!


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl