Super-Pharm dołącza do 30% Club Poland


2023-01-11
Super-Pharm nie zwalnia tempa. Sieć drogerii właśnie dołączyła do elitarnego 30% Club Poland. Członkinią i przedstawicielką została CEO Firmy – Monika Kolaszyńska.

30% Club Poland to grupa, której założeniem jest działanie na rzecz zwiększenia różnorodności płci na szczeblach zarządu oraz wyższej kadry kierowniczej, przez integrację oraz wspólny wysiłek wkładany w poprawę kultury organizacyjnej placówek. Wymienione postulaty całkowicie pokrywają się z polityką sieci Super-Pharm, która zarówno w codziennych, jak i długofalowych działaniach stara się być ponad podziałami.

 

- Różnorodność w moim przekonaniu to tak naprawdę prawdziwy obraz rzeczywistości; świat w najlepszej zbalansowanej formie; gdzie mieszają się nie tylko indywidualne zdolności, wiedza, ale też doświadczenie oraz emocje. Wspierając w firmie różnorodność, będąc w pełni inkluzywnym środowiskiem, dostajemy w zamian nie tylko niesamowitą atmosferę pracy, ale również synergię, która przyspiesza rozwój firmy oraz wpływa na wzrost produktywności – mówi prezes zarządu Super-Pharm, Monika Kolaszyńska.

 

Do równości, a także wspomnianej już różnorodności, nawiązywała m.in. listopadowa kampania Firmy „Każdy jest inny. Każdy jest SUPER.”. Hasło to stało się mottem działań planowanych na 2023 rok:

 

- Strategia komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej oparta była o warsztaty, na których odpowiadaliśmy sobie, kim jesteśmy, my – ludzie pracujący w Super-Pharm; w co wierzymy oraz co jest dla nas ważne. Okazało się, że różnorodność to ten element, który jest w naszym DNA i chcemy mówić o tym głośno. Również przystępując do 30% Club Poland – dodaje Monika Kolaszyńska.

Więcej informacji na temat 30% Club Poland oraz jego członków, znaleźć można na stronie https://30percentclub.org/chapters/poland/.

 

***

Koncepcja marki Super-Pharm opiera się na unikalnym połączeniu trzech działów: apteki, drogerii i perfumerii w jednym miejscu. W kilkunastu punkach dopełnieniem oferty są w pełni wyposażone salony optyczne Super-Pharm Optic. To miejsce dla Ciebie, Twojego zdrowia, urody i przede wszystkim wygody. W sklepach Super-Pharm zawsze możesz liczyć na pomoc i doradztwo. Doświadczeni konsultanci oferują profesjonalne porady w zakresie zdrowia, urody, makijażu i pielęgnacji. Eksperckie doradztwo to znak firmowy Super-Pharm. Super-Pharm to sklep, który posiada szeroki wybór markowych kosmetyków i dermokosmetyków do kompleksowej pielęgnacji twarzy i ciała oraz specjalistycznych kosmetyków dla dzieci i niemowląt.

W drogeriach Super-Pharm można znaleźć produkty i kosmetyki niedostępne w innych sklepach i sieciach handlowych sygnowane marką LIFE. Produkty i kosmetyki marki LIFE cechuje wysoką jakość. Na stronie internetowej znajdziesz informacje o marce, o aktualnej ofercie drogerii Super-Pharm, konkursach i nowych promocjach. Skorzystaj też z PORADNIKA, który zawiera cenne porady na temat zdrowia, urody i pielęgnacji.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

BIG-PICTURE

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl