Suszone pomidory w paskach w oleju z ziołami z czarnymi oliwkami OLE!


Suszone pomidory w paskach w oleju z ziołami z czarnymi oliwkami OLE!
2022-10-21
Suszone pomidory OLE! w idealnie pokrojonych paskach z dodatkiem smakowitych, aromatycznych krojonych, czarnych oliwek to kusząca warzywna przekąską – idealna do eleganckich kulinarnych inspiracji. Odkryj klasykę śródziemnomorskiego smaku i aromatu w wygodnej formie.

Otwierasz poręczny słoiczek i produkt już gotowy do użycia.

Suszone pomidory w paskach w oleju z ziołami z czarnymi oliwkami OLE! idealnie nadają się jako główny składnik sałatki, zapiekanki, dania makaronowego czy ulubionego mięsa. Tego oryginalnego dodatku nie może zabraknąć w menu na romantyczną kolację, koktajlowych przekąsek czy lekkiego lunchu.

Oryginalność, niepowtarzalny smak i wygoda w jednym słoiczku!

Odkrywaj inspirujące propozycje OLE! na proste i szybkie dania a także na te wymagające czasu i skupienia. Wszystkie pomysły znajdziesz w PRZEPISNIKU OLE! https://wole-ole.pl/przepisnik-ole/

Poznaj najnowszą propozycję OLE! na – Carbonare z Suszonymi pomidorami w paskach w oleju z ziołami z czarnymi oliwkami OLE! https://bit.ly/3eJDtIe Więcej na: www.wole-ole.pl

__________________________________

Suszone pomidory w paskach w oleju z ziołami z czarnymi oliwkami OLE!

Pojemność: 305 ml

Cena: około 13 złotych


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Arni

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl