Święta na Twoich zasadach


Święta na Twoich zasadach
2022-11-25
96% kobiet w Polsce zostało dotkniętych kryzysem związanym z kosztami utrzymania. Sytuacja ta jest tym bardziej problematyczna w okresie świątecznym. W ramach kampanii „Piękno na Twoich zasadach” Avon pokazuje, jak pasja do kosmetyków i świata beauty mogą być drogą do rentownego biznesu.

Galopująca inflacja sprawia, że nasze nawyki zakupowe musiały ulec zmianie. Ma to szczególne znaczenie w czasie przygotowań do świąt – wzrastają wtedy nie tylko podstawowe wydatki na energię i jedzenie, ale dochodzą także dodatkowe koszty przeznaczone na prezenty czy dekoracje. Aż 56% Polek czuje niepokój związany z przyszłością, a 1/4 ma poczucie winy, że nie są w stanie zapewnić wystarczającej ilości środków dla swojej rodziny[1]. Obecna  sytuacja sprawia, że coraz więcej kobiet poszukuje drugiego źródła dochodu. Rozwiązaniem może być praca w roli  konsultantki Avon – na własnych zasadach, bez potrzeby rezygnacji z innych obowiązków.

Dołącz do świata fanek beauty  i zarabiaj

Avon ma długą historię wspierania piękna i niezależności kobiet – zarówno poprzez oferowanie wysokiej jakości kosmetyków w cenie dla każdego, jak i wspieranie rozwoju i przedsiębiorczości.
W ciągu trzech dekad obecności na polskim rynku, marka stworzyła zżytą społeczność fanek beauty, dając możliwość pracy na własnych zasadach 2 milionom Polek. W efekcie aż co 8. kobieta w kraju,  była lub jest związana z Avon
[2].  Bycie Konsultantką to niepowtarzalna okazja na zdobycie dodatkowych funduszy bazując na swojej pasji do kosmetyków i budowanych latami relacji, jak przyznaje Patrycja, konsultantka Avon:

Zależy mi na tym, by zainspirować inne kobiety, pokazać, że tak jak ja mogą osiągnąć wiele. Mam wiele takich relacji, gdzie nie rozmawiamy tylko o kosmetykach, ale także o problemach. To już moje przyjaciółki, a nasze relacje trwają latami.

90% kobiet w Polsce było zmuszonych do rezygnacji z zakupu produktów, które nie są niezbędne do życia, takie jak kosmetyki czy ubrania[3]. W okresie świątecznym wyrzeczenia mogą być jednak jeszcze większe. Dodatkowe pieniądze zarobione poprzez pracę w Avon można więc przeznaczyć na wymarzone prezenty dla bliskich, a w dłuższej perspektywie na inne niezbędne wydatki. 

Decydując się na zarabianie poprzez social selling, nie trzeba martwić się terminami, godzinami i presją – czas i miejsce pracy mogą być całkowicie elastyczne. Wraz z początkiem pracy, Konsultantka otrzymuje niezbędne wsparcie w postaci bezpłatnego pakietu startowego i opieki indywidualnego opiekuna. Sprzedaż można prowadzić zarówno tradycyjnie, odwiedzając swoje klientki w ich domach lub poprzez specjalnie zaprojektowaną aplikację Avon. Aby stale poszerzać swoje kompetencje, na każdym etapie kariery oferowane są szkolenia i warsztaty. Wraz z rozwojem, możliwe jest prowadzenie większych zespołów i zarabiania nawet 100 tys. zł rocznie – tyle wynosił rekord w 2021 roku[4].

 

Więcej o informacji o programie dostępnych jest na  stronie Avon Polska.[1]Dane pochodzą z badania przeprowadzonego na próbie 8638 kobiet w wieku 16+ z Brazylii, Włoch, Wielkiej Brytanii, Filipin, Turcji, Polski, Rumunii i RPA. Badanie zostało zlecone przez Avon, przeprowadziła je firma badawcza Censuswide.

[2]Raport CSR 2022 „Tworzymy lepszy świat dla kobiet i dla nas wszystkich”

[3] Dane pochodzą z badania przeprowadzonego na próbie 8638 kobiet w wieku 16+ z Brazylii, Włoch, Wielkiej Brytanii, Filipin, Turcji, Polski, Rumunii i RPA. Badanie zostało zlecone przez Avon, przeprowadziła je firma badawcza Censuswide.

[4]Raport CSR 2022 „Tworzymy lepszy świat dla kobiet i dla nas wszystkich”


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

AniaGOW

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl