Toyota Bank premiuje oszczędzających


Toyota Bank premiuje oszczędzających
2023-01-16
Do 31 stycznia klienci Toyota Bank mają możliwość pomnożenia swoich nadwyżek finansowych na „Lokacie z premią”.
Do 31 stycznia klienci Toyota Bank mają możliwość pomnożenia swoich nadwyżek finansowych na „Lokacie z premią”. Osoby posiadające konto w Toyota Bank, które zdecydują się na powiększenie salda depozytowego poprzez założenie Lokaty Sprint 180 dni mogą efektywnie zyskać, z odsetek i dodatkowej premii, 8,1% kwoty zainwestowanego kapitału.
Z trwającej akcji „Lokata z premią” mogą skorzystać wszyscy obecni klienci posiadający dowolne konto osobiste w Toyota Bank, które zasilą nowymi środkami, zwiększając tym samym saldo posiadanych środków pieniężnych na dzień 11.12.2022 r., a następnie założą Lokaty Sprint na 180 dni i utrzymają na nich depozyty przez co najmniej 110 dni. 
- Trwająca w Toyota Bank akcja „Lokata z premią” zachęca naszych Klientów do efektywnego zarządzania posiadanymi oszczędnościami i nietrzymania gotówki w domu, czy też na niskooprocentowanych rachunkach bankowych. Atrakcyjność naszej oferty depozytowej jest odpowiedzią na potrzeby Klientów, szczególnie teraz w zmieniających się warunkach rynkowych – mówi Piotr Marszewski, Kierownik Wydziału Marketingu w Toyota Bank Polska S.A.
W zależności od kwoty założonych Lokat Sprint na 180 dni można otrzymać premię od 200 do 300 zł. Premia jest przyznawana już w przypadku lokaty na minimum 25 000 zł. Lokata Sprint na 180 dni jest bazowo oprocentowana w wysokości 6,50%. W przypadku założenia depozytu na minimum 45 000 zł, po przystąpieniu do akcji poprzez rejestrację na stronie www.toyotabank.pl/lokata-z-premia, zyska się 300 zł premii, co efektywnie podniesie zysk z depozytu do poziomu 8,1 proc. 
***
Toyota Bank oferuje szeroką gamę rachunków oszczędnościowo – rozliczeniowych, których posiadanie, po zasileniu nowymi środkami, uprawnia do skorzystania z bonusu w ramach akcji „Lokata z premią”. Z wszystkich usług Banku, w tym z lokat, można skorzystać poprzez System Bankowości Elektronicznej.

Informacja o banku:
Toyota Bank Polska S.A. oraz Toyota Leasing Polska Sp. z o.o. wchodzą w skład Toyota Motor Corporation oraz Toyota Financial Services Corporation i skupiają swoją dzielność wokół finansowania zakupu samochodów marek Toyota i Lexus. Toyota Bank Polska S.A. na polskim rynku jest obecny od 2000 roku, oferując usługi zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorstwom, którzy z jego usług mogą korzystać poprzez platformę bankowości elektronicznej. W ofercie Toyota Bank Polska S.A. dostępne są konta osobiste i oszczędnościowe, lokaty, kredyty i pożyczki oraz karty płatnicze. W 2002 roku bank uruchomił zależną od siebie spółkę Toyota Leasing Polska Sp. z o.o., skupiającą się na finansowaniu zakupu samochodów Toyota i Lexus w zakresie leasingu operacyjnego i finansowego oraz najmu długoterminowego. Depozyty klientów Toyota Bank Polska S.A. są gwarantowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny zgodnie z Ustawą z dnia 10 czerwca 2016 roku o Bankowym Funduszu Gwarancyjnym, systemie gwarantowania depozytów oraz przymusowej restrukturyzacji.

Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

artur@multian.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl