Twoja wiedza, twój zysk. Studio Geberit zaprasza na cykl webinariów.


Twoja wiedza, twój zysk. Studio Geberit zaprasza na cykl webinariów.
2020-09-03
Geberit stale trzyma rękę na pulsie bieżących wydarzeń, śledząc aktualne tendencje i potrzeby rynku. Dlatego w warszawskiej siedzibie firmy uruchomił autorskie studio nagrań i już od września rusza z cyklem szkoleń online skierowanych do kilku grup klientów.

To doskonała okazja dla architektów, instalatorów czy uczniów szkół technicznych, którzy chcą poszerzać swoje kompetencje bez konieczności wychodzenia z domu.

W siedzibie firmy w Warszawie powstało autorskie studio, w którym już niebawem będą organizowane i nadawane szkolenia online. Profesjonalne, w pełni wyposażone studio to odpowiedź producenta technologii sanitarnej na aktualne oczekiwania klientów i partnerów firmy. Okazuje się bowiem, że coraz więcej architektów, projektantów czy przedstawicieli branży budowlano--instalacyjnej chce brać udział w wirtualnych szkoleniach i warsztatach.

Z myślą o nich Geberit już od września startuje z cyklem webinariów, podczas których eksperci będą dzielić się fachową wiedzą z obszaru technologii sanitarnej. Będą one transmitowane na żywo ze studia Geberit.

Plan webinariów to opracowany koncept spotkań skierowanych do poszczególnych grup: projektantów instalacji, architektów, architektów wnętrz, płytkarzy, instalatorów oraz uczniów szkół technicznych. Każdy blok dedykowany danej grupie składa się z 4 webinariów poświęconych innej tematyce, dlatego warto wziąć udział w pełnym cyklu, aby uzyskać dostęp do kompleksowej wiedzy.

Podczas każdego webinarium eksperci opowiedzą o rozwiązaniach Geberit i nowoczesnych technologiach, takich jak produkty bezdotykowe, higieniczne spłukiwanie czy bezpieczny płaski dach. Dodatkowo wszystkie spotkania będą archiwizowane w chmurze, dzięki czemu każdy uczestnik będzie mógł obejrzeć nagrany wykład w dogodnym czasie.

„Inicjatywa webinariów Geberit narodziła się z uwagi na rosnące potrzeby i wyzwania rynku. Dzięki wirtualnym modułom e-learningowym możemy zapewnić naszym klientom stały dostęp do praktycznej wiedzy naszych ekspertów. Plan szkoleń opracowaliśmy tak, aby każda grupa docelowa pozyskała jak najwięcej praktycznej wiedzy do wykorzystania w swoim obszarze zawodowym. Korzystamy z opcji livestreamingu wysokiej rozdzielczości na pełnym ekranie. Nadajemy bezpośrednio ze studia, gdzie pojawiają się prezentacje, ale mamy też możliwość wykorzystania drugiej kamery, aby równolegle, na żywo w jakości HD pokazywać np. produkty z naszej ekspozycji oraz ich detale" - mówi Dariusz Grzegorek, Menedżer ds. Szkoleń Geberit.

Oto harmonogram najbliższych webinariów. Udział w spotkaniach jest bezpłatny i wymaga wcześniejszej rejestracji.

Projektanci instalacji                                    

08.09.   Geberit Pluvia część 1

13.10.   Geberit Pluvia część 2

10.11.   Geberit Pluvia część 3

08.12.   Bezpieczny dach płaski

Architekci wnętrz                                          

22.09.   Rozwiązania bezdotykowe

27.10.   Stelaże Geberit 1

24.11.   Stelaże Geberit 2

22.12.   Odpływy liniowe

Salony łazienkowe, płytkarze, instalatorzy                                       

15.09.   Strefa kąpieli - wanny

20.10.   Strefa natrysku 1 - brodziki

17.11.   Strefa natrysku 2 - Setaplano, Sestra

15.12.   Strefa natrysku 3 - rozwiązania bezbrodzikowe

DIY i architekci                                              

06.10.   Stelaże Geberit w DIY

03.11.   Syfony Geberit w DIY

01.12.   Zawory do spłuczek

Szkoły techniczne                            

16.09.   Geberit - tradycja, nowoczesność i bezpieczeństwo

21.10.   Geberit - bezpieczne instalacje - stelaże oraz moduły Monolith

18.11.   Geberit - bezpieczne instalacje - Geberit Public

16.12.   Geberit - bezpieczne instalacje - odpływy i syfony

Więcej informacji na stronie: https://www.geberit.pl/uslugi/szkolenia/webinaria/


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

OKK!

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl