VIVO! Lublin zaprasza na akcję prosprzedażową w halloweenowym stylu


2022-10-28
VIVO! Lublin przygotowało kolejny atrakcyjny powód do odwiedzin. Tym razem, w dniach 28-29 października, odbędzie się tu niecodzienna akcja prosprzedażowa w klimacie Halloween, w której do wygrania będą karty podarunkowe. Wydarzenie uświetni wyjątkowa scenografia.
Halloweenowy magiczny ogród, a w nim pełno stworów nie z tego świata – tak w wielki skrócie będzie wyglądało VIVO! Lublin podczas trwania kolejnej akcji prosprzedażowej. W centrum handlowym pojawią się m.in. elfy, pająki, pajęczyny, grzybki, złote drzewa. Wszystko to w otoczeniu wysp z mchem, trawą suszem i dyniowych lampionów.
 
Jakie kroki należy podjąć, aby wziąć udział w akcji i zdobyć atrakcyjne nagrody? Wystarczy w dniach 28-29 października zrobić zakupy za min. 200 zł, zarejestrować paragony w Punkcie Obsługi Akcji i odebrać kartę podarunkową o wartości 50 zł. Dla tych, którzy w tych dniach wydadzą min. 400 zł, czekać będą karty podarunkowe o wartości 100 zł. 
   
Akcja odbędzie się w holu głównym (poziom 0) w godz. 10.00-18.00.   
 
Szczegółowy regulamin akcji znaleźć można na: www.vivo-lublin.pl.
         


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Open Media
http://www.openmedia.pl/

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl