WALENTYNKI W CENTRUM KORONA


WALENTYNKI W CENTRUM KORONA
2023-02-08
Poszukujący miejsca na walentynkową randkę nie powinni przegapić rozdania biletów kinowych w Centrum Korona. Już 11 lutego będzie tam można zdobyć bilety do Cinema City.

Tuż przed świętem zakochanych Centrum Korona zachęca do wybrania się na wspólny seans i rozdaje bilety do kina za paragony. Otrzymany voucher na bilety będzie można wykorzystać aż do 31 lipca, wybierając dowolny seans w Cinema City. Do zdobycia biletów wystarczy jedynie zrobić zakupy za co najmniej 200 zł na maksymalnie 2 paragonach, w tym nie więcej niż 100 zł na paragonie z hipermarketu. Paragony należy zarejestrować w Punkcie Obsługi Akcji, w którym będzie można znaleźć również szczegółowy regulamin. Po zarejestrowaniu paragonów otrzymamy voucher oraz balony z helem i możemy śmiało ruszać na kinową randkę wraz ze swoją drugą połówką.


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

wydarzeniowo

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl