Wiosłuj dla WOŚP z Atrium Reduta!


Wiosłuj dla WOŚP z Atrium Reduta!
2023-01-25
Już w najbliższą sobotę 28 stycznia Atrium Reduta stanie się miejscem sportowych zmagań podczas akcji charytatywnej dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy!

To kolejna edycja akcji bicia rekordu Polski na ergometrach wioślarskich. Klienci galerii handlowych z 10 miast staną do rywalizacji polegającej na zmobilizowaniu jak największej ilości osób, z których każda pokona dystans 500 metrów. A to wszystko w szlachetnym celu!

 

W ostatnią sobotę stycznia już po raz 13. odbędzie się ogólnopolskie wiosłowanie dla WOŚP. W najbliższej edycji wioślarskich rozgrywek swoje siły połączy 11 centrów handlowych z 10 miast, w tym także Atrium Reduta i Atrium Targówek w Warszawie. Do zaciętej rywalizacji staną jeszcze Bydgoszcz, Gdańsk, Gorzów Wielkopolski, Kraków, Lublin, Poznań, Szczecin, Toruń i Wrocław.

 

Wiosłowanie dla WOŚP we wszystkich miastach wystartuje 28 stycznia. W Atrium Reduta wydarzenie rozpocznie się o godz. 10.00 wioślarskimi zmaganiami z udziałem publiczności. Przez cały dzień klienci odwiedzający galerię będą mogli spróbować swoich sił w wiosłowaniu na ergometrze wioślarskim, usytuowanym na 1. piętrze przy strefie WOW. Do rywalizacji dołączą także medaliści Olimpijscy, mistrzostw świata i Europy, politycy oraz przedstawiciele urzędów miast. Sztafety VIP zaplanowano na godzinę 12:00 w Atrium Targówek i godzinę 14:00 w Reducie.

 

Celem akcji jest ustanowienie rekordu Polski w największej liczbie osób z tych, które w ciągu 8 godzin przewiosłują na jednym ergometrze wioślarskim dystans 500 metrów, a każdy uczestnik otrzyma specjalny certyfikat. Aby uniknąć długiego oczekiwania na swoją kolej, warto dokonać wcześniejszego zapisu na stronie https://azs.waw.pl/wioslowanie-dla-wosp-warszawa/. Przez cały dzień w Atrium Reduta prowadzona będzie również zbiórka pieniędzy do puszek WOŚP.

 

Akcja rozrasta się z każdym rokiem, a jednocześnie rośnie poprzeczka sportowa dla uczestników. W poprzedniej edycji imprezy zwyciężył Toruń, pokonując odcinek 158 km, dzięki zaangażowaniu 316 osób, w tym oficjalnych gości.

 

Partnerami tegorocznej akcji są: WOŚP, Polski Związek Towarzystw Wioślarskich, Polski Związek Kajakowy, Akademicki Związek Sportowy Warszawa, Amatorska Sekcja Wioślarstwa, CityFit, Salad Story oraz Carrefour. Impreza odbywa się pod Patronatami Honorowymi 10 Prezydentów miast biorących udział w wydarzeniu.

Więcej informacji:

https://atrium-reduta.pl/reduta-wiosluje-z-wosp/

www.facebook.com/WioslowanieWOSP/


Redakcja Archnews informuje, że artykuły, fotografie i komentarze publikowane są przez użytkowników "Serwisów skupionych w Grupie Kafito". Publikowane materiały i wypowiedzi są ich własnością i ich prywatnymi opiniami. Redakcja Archnews nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Nadesłał:

Aniaitbc

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl